Albania Youtube Trends Sep, 23 2021

FINEM ft. LIGHT - KU JE TI (prod. BO BEATZ x ARLENN)
Marin - #Shota (Prod. by Rzon & Pllumb)
BARDHI - A JE (Prod. Çelik Lipa)
Rina - Addiction
Ka nje mesazh per ty - Sikedi dhe Matilda, nje martese ne krize (19 Shtator 2021)
SKERDI FT TEUTA SELIMI - M’KE RREJT (Official Video)
Capital T - VALLE (Prod.by A Lau)
Bes Kallaku me të motrën në studio, emocione e supriza në puntatën e parë të
Çka ka shpija - Episodi 2 - Sezoni 8
Don Phenom - Sytë Lot (Beat By Dj R)
BIKINI LIFE HACK!!
Mevlan Shaba: Ledjanën s'e kam dashur, i shpreh dashurinë Antonelës | Glamour Zone nga Ester Bylyku
Durim Malaj - Bomba (prod. Nurteel)
Dhunë pas kuintave/Përballen 2 konkurentët.Olti:Më kapi në fyt e qëlloi me këpucë.Linda:Ta bëra mirë
Kozak x Big Cruz - BANDA (Prod. by Melodi Music, UnikBeatz) @WhiteHouse
Bardhi x Alketa - EMANUELA (Prod. Çelik Lipa)
Anxhelo Koci & Flor Bana - Lule (Official Video HD)
5 motrat shqiptare surprizojne vellain ne dasme, tregojne ekskluzivisht historine e videos virale
n'Kosove Show - Sindi shpethen me akuza - “ cdo gje ne Perputhen eshte falco “
Kardeşlerim 20. Bölüm
E Diela Shqiptare - Mam, po ti!? (12 Shtator 2021)
Prinder ne pleqeri, shtatzenia natyrale e 58-vjecares nga Lezha | ABC News Albania
Basha qesh me
Mikela dhe Ada konfliktohen, Bruno hyn në mes ti ndajë - Përputhen, 21 Shtator 2021
Çka ka shpija - Episodi 1 - Sezoni 8